Direct naar de inhoud
Alfa Romeo

Home › Voertuigen › Alfa Romeo

Merk

Alfa Romeo auto's

Er staan 13.197 auto's van Alfa Romeo in het Nederlandse park, verdeeld over 6 modelfamilies. Per model ziet u hieronder hoeveel gebreken de APK gemiddeld per keuring vindt, en per bouwjaar waar dat aan ligt.

Direct verzekeren?Bereken direct online uw premie.Bereken uw premie
100% onafhankelijkWij verkopen niets en bemiddelen niet.
Zonder accountGeen e-mailadres, geen verplichtingen.
100% gratisAlle informatie kosteloos, zonder verborgen kosten.
Rijgerust-scoreEén objectief oordeel van 0 tot 10.
ModelIn het parkKeuringenGebreken per keuringBouwjaren
Alfa Romeo GiuliettaGiulietta3.4969.0640,5685
Alfa Romeo GiuliaGiulia2.5595.2630,4865
Alfa Romeo StelvioStelvio2.1833.8090,4224
Alfa Romeo MitoMito1.9575.5510,9314
Alfa Romeo JuniorJunior1.5421-0
Alfa Romeo TonaleTonale1.4602080,2771

Een hoger getal betekent dat er bij een keuring gemiddeld meer is aangetekend. Dat gaat vaak over onderhoud en slijtage en is dus geen oordeel over de bouwkwaliteit. Het verschil tussen modellen is groter dan het verschil tussen groot en klein, dus lees dit per model: zie hoe wij dit meten.

Doorklikken

Alle bouwjaren

Een bouwjaar krijgt alleen een eigen pagina als er genoeg keuringen van dat bouwjaar zijn om een betrouwbaar cijfer te geven. Ontbreekt een jaartal, dan staat het bij het model erbij met de reden.Over de methode

Terugroepacties voor Alfa Romeo

Sinds 1 januari 2014 heeft de RDW 25 terugroepacties voor Alfa Romeo gepubliceerd.

De meest recente acties voor Alfa Romeo

  • 3 augustus 2026: Bij het deactiveren van Lane Assist wordt geen signaal gegeven.
  • 20 juli 2026: In de motor controle unit kan kortsluiting ontstaan door een fabricagefout.
  • 30 april 2026: Er kan motorschade optreden door vervorming of breuk van de drijfstang, als gevolg van abnormale verbranding.

Geldt een terugroepactie voor uw auto? Dan ontvangt u als eigenaar een brief van de fabrikant of importeur. Wilt u het zelf nagaan? Op de website van de RDW controleert u met uw kenteken of er een actie openstaat.

Alle terugroepacties voor Alfa Romeo per model

Bron: RDW open data (Terugroep_actie en Terugroep_voertuig_merk_type), peildatum 3 oktober 2026.

Mark van het Rijgerust-team
Welkom bij Rijgerust

Kosteloos de cijfers die u zoekt

Wij informeren u kosteloos over de aankoop van uw auto en delen het onderzoek dat uw keuze ondersteunt. Geen login, geen verborgen kosten.

Geen loginGeen verborgen kostenOnafhankelijk onderzoek
Markvan het Rijgerust-team

Een Alfa Romeo verzekeren

Vergelijk dekkingen en voorwaarden naast de premie, zodat u een keuze maakt die bij uw situatie past.

De autoverzekering