Direct naar de inhoud
Mini

Home › Voertuigen › Mini

Merk

Mini auto's

Er staan 98.766 auto's van Mini in het Nederlandse park, verdeeld over 9 modelfamilies. Per model ziet u hieronder hoeveel gebreken de APK gemiddeld per keuring vindt, en per bouwjaar waar dat aan ligt.

Direct verzekeren?Bereken direct online uw premie.Bereken uw premie
100% onafhankelijkWij verkopen niets en bemiddelen niet.
Zonder accountGeen e-mailadres, geen verplichtingen.
100% gratisAlle informatie kosteloos, zonder verborgen kosten.
Rijgerust-scoreEén objectief oordeel van 0 tot 10.
ModelIn het parkKeuringenGebreken per keuringBouwjaren
Mini CooperCooper30.88449.3620,4319
Mini CountrymanCountryman21.30922.1820,3527
Mini ClubmanClubman11.85021.5940,4818
Mini Cooper SeCooper Se10.1496.8600,43
Mini OneOne9.13819.7370,4599
Mini Cooper SCooper S8.96215.8280,4429
Mini AcemanAceman2.9930-0
Mini John Cooper WorksJohn Cooper Works1.7683.7030,3886
Mini MiniMini1.7135.1880,5731

Een hoger getal betekent dat er bij een keuring gemiddeld meer is aangetekend. Dat gaat vaak over onderhoud en slijtage en is dus geen oordeel over de bouwkwaliteit. Het verschil tussen modellen is groter dan het verschil tussen groot en klein, dus lees dit per model: zie hoe wij dit meten.

Doorklikken

Alle bouwjaren

Een bouwjaar krijgt alleen een eigen pagina als er genoeg keuringen van dat bouwjaar zijn om een betrouwbaar cijfer te geven. Ontbreekt een jaartal, dan staat het bij het model erbij met de reden.Over de methode

Terugroepacties voor Mini

Sinds 1 januari 2014 heeft de RDW 30 terugroepacties voor Mini gepubliceerd.

De meest recente acties voor Mini

  • 23 september 2026: De binnenspiegel kan, ondanks een eerdere reparatie, mogelijk niet goed vastzitten en losraken.
  • 22 september 2026: Het uitlaatgasreinigingssysteem voldoet mogelijk niet aan de aangescherpte wettelijke eisen.
  • 13 juli 2026: In het remsysteem ontbreekt software om fouten te detecteren, waardoor er geen waarschuwing op het informatiedisplay verschijnt bij een storing.

Geldt een terugroepactie voor uw auto? Dan ontvangt u als eigenaar een brief van de fabrikant of importeur. Wilt u het zelf nagaan? Op de website van de RDW controleert u met uw kenteken of er een actie openstaat.

Alle terugroepacties voor Mini per model

Bron: RDW open data (Terugroep_actie en Terugroep_voertuig_merk_type), peildatum 3 oktober 2026.

Mark van het Rijgerust-team
Welkom bij Rijgerust

Kosteloos de cijfers die u zoekt

Wij informeren u kosteloos over de aankoop van uw auto en delen het onderzoek dat uw keuze ondersteunt. Geen login, geen verborgen kosten.

Geen loginGeen verborgen kostenOnafhankelijk onderzoek
Markvan het Rijgerust-team

Een Mini verzekeren

Vergelijk dekkingen en voorwaarden naast de premie, zodat u een keuze maakt die bij uw situatie past.

De autoverzekering