Direct naar de inhoud
Suzuki

Home › Voertuigen › Suzuki

Merk

Suzuki auto's

Er staan 130.636 auto's van Suzuki in het Nederlandse park, verdeeld over 11 modelfamilies. Per model ziet u hieronder hoeveel gebreken de APK gemiddeld per keuring vindt, en per bouwjaar waar dat aan ligt.

Direct verzekeren?Bereken direct online uw premie.Bereken uw premie
100% onafhankelijkWij verkopen niets en bemiddelen niet.
Zonder accountGeen e-mailadres, geen verplichtingen.
100% gratisAlle informatie kosteloos, zonder verborgen kosten.
Rijgerust-scoreEén objectief oordeel van 0 tot 10.
ModelIn het parkKeuringenGebreken per keuringBouwjaren
Suzuki SwiftSwift39.15851.6540,55410
Suzuki VitaraVitara30.02439.0310,4539
Suzuki IgnisIgnis21.98925.9280,3417
Suzuki CelerioCelerio12.77030.4420,5546
Suzuki Sx4Sx412.31425.8850,4579
Suzuki AltoAlto5.48616.9080,8482
Suzuki BalenoBaleno3.5898.2590,7014
Suzuki S-CrossS-Cross2.50547-0
Suzuki SplashSplash1.9385.8580,6752
Suzuki SwaceSwace4805080,381
Suzuki JimnyJimny3834740,2891

Een hoger getal betekent dat er bij een keuring gemiddeld meer is aangetekend. Dat gaat vaak over onderhoud en slijtage en is dus geen oordeel over de bouwkwaliteit. Het verschil tussen modellen is groter dan het verschil tussen groot en klein, dus lees dit per model: zie hoe wij dit meten.

Doorklikken

Alle bouwjaren

Een bouwjaar krijgt alleen een eigen pagina als er genoeg keuringen van dat bouwjaar zijn om een betrouwbaar cijfer te geven. Ontbreekt een jaartal, dan staat het bij het model erbij met de reden.Over de methode

Terugroepacties voor Suzuki

Sinds 1 januari 2014 heeft de RDW 63 terugroepacties voor Suzuki gepubliceerd.

De meest recente acties voor Suzuki

  • 20 augustus 2026: De handgrepen van de achterportieren kunnen inwendig afbreken door een productiefout.
  • 23 december 2025: Het remvloeistofreservoir van de achterrem is mogelijk niet goed vastgezet.
  • 5 november 2025: De regeleenheid van de stuurbekrachtiging kan door een software-probleem onterecht een fout waarnemen.

Geldt een terugroepactie voor uw auto? Dan ontvangt u als eigenaar een brief van de fabrikant of importeur. Wilt u het zelf nagaan? Op de website van de RDW controleert u met uw kenteken of er een actie openstaat.

Alle terugroepacties voor Suzuki per model

Bron: RDW open data (Terugroep_actie en Terugroep_voertuig_merk_type), peildatum 3 oktober 2026.

Mark van het Rijgerust-team
Welkom bij Rijgerust

Kosteloos de cijfers die u zoekt

Wij informeren u kosteloos over de aankoop van uw auto en delen het onderzoek dat uw keuze ondersteunt. Geen login, geen verborgen kosten.

Geen loginGeen verborgen kostenOnafhankelijk onderzoek
Markvan het Rijgerust-team

Een Suzuki verzekeren

Vergelijk dekkingen en voorwaarden naast de premie, zodat u een keuze maakt die bij uw situatie past.

De autoverzekering