Direct naar de inhoud
Lexus

Home › Voertuigen › Lexus

Merk

Lexus auto's

Er staan 13.542 auto's van Lexus in het Nederlandse park, verdeeld over 6 modelfamilies. Per model ziet u hieronder hoeveel gebreken de APK gemiddeld per keuring vindt, en per bouwjaar waar dat aan ligt.

Direct verzekeren?Bereken direct online uw premie.Bereken uw premie
100% onafhankelijkWij verkopen niets en bemiddelen niet.
Zonder accountGeen e-mailadres, geen verplichtingen.
100% gratisAlle informatie kosteloos, zonder verborgen kosten.
Rijgerust-scoreEén objectief oordeel van 0 tot 10.
ModelIn het parkKeuringenGebreken per keuringBouwjaren
Lexus NXNX3.8106.0450,2646
Lexus CTCT3.8099.4530,4027
Lexus UXUX2.2262.8520,1444
Lexus LBXLBX1.9311-0
Lexus ISIS1.4253.6890,3484
Lexus RXRX3419190,2021

Een hoger getal betekent dat er bij een keuring gemiddeld meer is aangetekend. Dat gaat vaak over onderhoud en slijtage en is dus geen oordeel over de bouwkwaliteit. Het verschil tussen modellen is groter dan het verschil tussen groot en klein, dus lees dit per model: zie hoe wij dit meten.

Doorklikken

Alle bouwjaren

Een bouwjaar krijgt alleen een eigen pagina als er genoeg keuringen van dat bouwjaar zijn om een betrouwbaar cijfer te geven. Ontbreekt een jaartal, dan staat het bij het model erbij met de reden.Over de methode

Terugroepacties voor Lexus

Sinds 1 januari 2014 heeft de RDW 37 terugroepacties voor Lexus gepubliceerd.

De meest recente acties voor Lexus

  • 15 mei 2026: Een onderdeel van de lagedruk brandstofpomp kan mogelijk vervormen door warmte en bepaalde stoffen.
  • 19 februari 2026: Het beeld van de achteruitrijcamera kan bevriezen door een softwarefout.
  • 3 november 2025: De regelunit van het klimaatsysteem (HVAC) kan door verkeerde software onder bepaalde omstandigheden overschakelen naar een noodmodus waarbij de verwarming…

Geldt een terugroepactie voor uw auto? Dan ontvangt u als eigenaar een brief van de fabrikant of importeur. Wilt u het zelf nagaan? Op de website van de RDW controleert u met uw kenteken of er een actie openstaat.

Alle terugroepacties voor Lexus per model

Bron: RDW open data (Terugroep_actie en Terugroep_voertuig_merk_type), peildatum 3 oktober 2026.

Mark van het Rijgerust-team
Welkom bij Rijgerust

Kosteloos de cijfers die u zoekt

Wij informeren u kosteloos over de aankoop van uw auto en delen het onderzoek dat uw keuze ondersteunt. Geen login, geen verborgen kosten.

Geen loginGeen verborgen kostenOnafhankelijk onderzoek
Markvan het Rijgerust-team

Een Lexus verzekeren

Vergelijk dekkingen en voorwaarden naast de premie, zodat u een keuze maakt die bij uw situatie past.

De autoverzekering